ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: رد صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهرهای خوزستان مجدد در هیات نظارت بر انتخابات خوزستان بررسی و بازنگری می‌شود.

رضا نجاتی، رئیس ستاد انتخابات خوزستان در این باره اظهار کرد: درباره رد صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهر صحبت‌هایی با اعضای هیات نظارت استان انجام و قرار است افرادی که رد صلاحیت‌ شده دوباره با دقت بررسی و افرادی که حقشان است تایید شوند.
وی، با اظهار امیدواری برای تایید صلاحیت درصد قابل توجهی از داوطلبان رد صلاحیت شده، اضافه کرد: قرار شده مدارک رد صلاحیت‌ها از طریق هیات‌های نظارت به هیات‌های نظارت خوزستان تحویل داده شود که تجدیدنظر مجدد بر روی آنها صورت گیرد، بنابراین فرمانداران شهرستان‌هایی که تاکنون مدارک و مستندات رد صلاحیت‌های آنها به استان اعلام نشده را به سرعت پیگیری کنند.
وی ادامه داد: بررسی رد صلاحیت داوطلبان از روز دوشنبه هفته جاری در هیات نظارت خوزستان آغاز شده که به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.
نجاتی با اشاره به نگرانی بخشداران نسبت به امکانات و نیروی انسانی در زمان انتخابات، از فرمانداران خواست که مصوبات ستاد انتخابات را مطالعه و پیگیری کنند و ضمن حضور بیشتر، از مرخصی‌ غیرضروری بکاهند، زیرا زمان کمی به موعد انتخابات باقی مانده است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today