مرکز اطلاع‌رسانی پلیس/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای و اعترافش به ۳۹ جعل مهرهای مختلف ادارات دولتی و دیگر شرکت‌های خصوصی در اراک خبر داد.

کامیار چهری، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: مأموران این پلیس در تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه جعل مهرهای مختلف اطلاع حاصل و به صورت نامحسوس بررسی میدانی موضوع را آغاز کردند.
وی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، سرانجام مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به کشف بسیاری از مهرهای جعلی از مخفیگاه جاعل مورد نظر بیان کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌های فنی کارآگاهان پلیس با مشاهده مستندات و مدارک قانونی، چاره‌ای به جز بیان حقیقت نداشت و در نهایت به ۳۹ فقره جعل مهرهای ادارات مختلف دولتی و دیگر شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی در شهرستان اراک اعتراف کرد.
چهری یادآور شد: تحقیقات کارآگاهان به منظور شناسایی و دستگیری دیگر افرادی که با این فرد جاعل در رسیدن به اهداف مجرمانه خود، همکاری و مشارکت داشته‌اند، همچنان ادامه داشته و با تکمیل شدن تحقیقات، نتیجه به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
وی با تأکید بر اینکه پلیس بر اساس قانون، با هر نوع جعل و کلاهبرداری در هر سطحی برخورد قاطع خواهد کرد، افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

  
  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today