مهر/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: امسال راهپیمایی روز قدس نه به شکل پیاده و نه موتوری به دلیل شیوع کرونا برگزار نمی‌شود.

حجت الاسلام محمدحسن متوسل، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با تأکید بر این مطلب اظهار کرد: امسال برنامه‌های روز قدس به شکل راهپیمایی و موتوری برگزار نمی‌شود اما در فضای مجازی، صدا و سیما و رسانه‌ها برنامه‌های ویژه‌ای به این مناسبت تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در هر استان برنامه‌ای به صورت نمادین به مناسبت روز قدس برگزار می‌شود، عنوان کرد: فضاسازی شهری نیز باید برای این روز بزرگ در یزد انجام شود.
متوسل با اشاره به اینکه جلساتی با حضور فعالان فرهنگی و مسئولان تشکل‌های مذهبی به منظور هم‌اندیشی برنامه‌های روز قدس برگزار شده است، افزود: دغدغه‌ها و ایده‌های این افراد مطرح شد که در نهایت تصمیم بر اجرای برنامه‌ای نمادین در میدان امیرچقماق گرفته شد.
وی همچنین از برگزاری همایش بین المللی دو روزه بزرگداشت روز قدس خبر داد و گفت: این همایش طی دو روز با سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی از شبکه‌های ماهواره‌ای مجازی به صورت زنده پخش می‌شود.

 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today