ایرنا/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: ۷۰۰ نفر از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اعلام آمادگی کرده اند.

عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی اظهار کرد: امیدواریم این تعداد با استفاده از فرصت شب قدر و ایام سوگواری ابوالایتام، حضرت امام علی(ع) افزایش قابل توجهی داشته باشد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۳۳۸ فرزند نیازمند حامی در آذربایجان غربی وجود دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی ادامه داد: ۴۳ هزار حامی ایتام و فرزندان تحت پوشش کمیته امداد در استان وجود دارد و تعداد فرزندان تحت حمایت این حامیان ۱۴‌ هزار و ۶۰۲ نفر است.
سهندی بیان کرد: مردم خیّر و نیکوکار آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۴، مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد شهرستان‌ها، مراجعه به سایت اکرام به نشانی www.ekram.emdad.ir و تماس با شماره تلفن های ۳۳۴۶۰۹۱۹ و ۳۳۴۸۵۳۰۲ برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین استان اقدام کنند.
وی اظهار کرد: شب‌های قدر فرصتی مغتنمی برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین بوده و کمیته امداد آذربایجان‌غربی این فرصت را به صورت غیر حضوری برای نیکوکاران و خیرین ارزشمند استان فراهم کرده است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today