ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی از امروز تا اواسط هفته آینده وضعیت جوی و دریایی این استان در اغلب ساعت‌ها آرام خواهد بود.

محمدرضا انصاری، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: با این وجود در ساعت‌هایی از بعد از ظهر فردا جمعه تا اوایل شب، دور از سواحل استان به سبب وزش بادهای جنوبی دریا در این مناطق تا حدودی متلاطم خواهد بود.
وی بیان کرد: طی این مدت غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و طی صبحگاه نیز در برخی نقاط مه صبحگاهی، از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود. 
انصاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز گاهی وزش ملایم باد و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی شده است.
وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر و در برخی ساعت‌ها جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال غربی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.
انصاری گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۶ و ۵۶ دقیقه، جزر دریا ساعت ۱۲ و ۳ دقیقه و مد دوم ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه خواهد بود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar