باشگاه خبرنگاران/ ستاد مدیریت کرونای شهرستان تفرش مصوب کرد آرایشگاه‌های زنانه با شرط تعهد بازگشایی می‌شوند.

جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرستان تفرش با حضور اعضا و نمایندگان ادارات مربوطه برگزار و در این جلسه مصوب شد با گرفتن تعهد از رئیس صنف اتحادیه آرایشگر ها، آرایشگاه‌های زنانه باز شوند.
در این جلسه که با ریاست حاج علی بیگی فرماندار تفرش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید و مقرر شد مشاغل گروه ۲ به طور کامل بازگردند.
اعضای جلسه همچنین تصویب کردند که دانشگاه‌های تفرش کماکان تعطیل و ادارات هم با یک سوم ظرفیت مشغول به فعالیت باشند و رستوران‌ها تا اطلاع ثانوی فقط غذای بیرون بر داشته باشند.
مقرر شد سه شنبه بازار همچنان بسته باشد و آرامستان‌ها پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها بسته باشند و رژه خودرویی شبکه بهداشت به منظور هشدار در زمینه پیشگیری از کرونا انجام شود.
مقرر شد بخشداری‌ها دهیاران را در زمینه تزریق واکسن افراد بالای ۸۰ سال و همکاری با شبکه بهداشت توجیه کنند.
بعد از تعطیلات نوروز امسال همه ۱۲ شهرستان استان مرکزی وارد وضعیت قرمز کرونایی شدند، اما به تدریج از این وضعیت خارج شدند و ۱۱ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
طبق آخرین جدول رنگ بندی کرونایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ تعداد ۱۱ شهرستان استان مرکزی شامل شهرستان‌های اراک، ساوه، خمین، آشتیان، خنداب، شازند، تفرش، محلات، دلیجان، زرندیه و کمیجان از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی تغییر یافتند و تنها شهرستان فراهان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.

 
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today