تازه ترین ها/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۱۳۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در این شهرستان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به مراجعه ۱۶۵ هزار و ۸۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۶۸۴ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری شدن ۵۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: ۴۴ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۲ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۵ و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز کرد: ۴۴ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و ۱۱ نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل اردستان بوده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۰۵ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۵۰ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۵۵ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
مروجی از بستری ۵۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۴۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و پنج نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر شامل دو مرد ۶۶ و ۶۹ ساله و سه زن ۵۸، ۶۳ و ۶۴ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۳۵ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۲ هزار و ۴۰۳ مورد افزایش یافت.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today