تسنیم/ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه ‌جمعه استان بوشهر گفت: اقامه نماز جمعه در 24 شهر استان که دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی هستند لغو است و تنها در شهر عسلویه با وضعیت زرد برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه ‌جمعه استان بوشهر با تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای گذر از پیک چهارم کرونا و مصون ماندن از ابتلا به این ویروس، اظهار کرد: بر اساس اعلام نظر کارشناسان بهداشتی و درمانی تنها رعایت اصول بهداشتی می‌تواند انسان را از ابتلا به کرونا مصون نگه دارد.
وی سلامتی مردم را در اولویت برنامه‌ها و سیاست‌ها دانست و بیان کرد: برای حفظ سلامتی مردم که از هر امری واجب‌تر است باید همه مردم مشارکت کنند تا جامعه از بلای شیوع کرونا در امان بماند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه ‌جمعه استان بوشهر با بیان اینکه حساس‌ترین موضوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا به آن است، گفت: رعایت موارد بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس و حفظ سلامت جامعه ضروری و واجب است.
بهمیاری با اشاره به اینکه 60 درصد شهرهای استان بوشهر در وضعیت قرمز و 30 درصد در شرایط نارنجی قرار دارند، تصریح کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اقامه نماز جمعه در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است.
وی با بیان اینکه از 40 شهر استان بوشهر 25 شهر دارای امام جمعه است، گفت: شهر عسلویه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد که بر این اساس فردا نماز جمعه در 24 شهر دارای وضعیت قرمز و نارنجی لغو است و تنها در شهر عسلویه با وضعیت زرد برگزار می‌شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar