ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۹۹۳ نفر رسیده است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در این رابطه اظهار کرد: ۲۴۲ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۳۹ هزار و ۹۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۵ هزار و ۸۳۱ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۳ مورد بود که ۱۶۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۹ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۳ بیمار وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۸۲، بهار ۸۷۶، تویسرکان ۹۴۹، رزن ۶۸۷، درگزین ۲۵۷، فامنین ۲۹۳ و کبودراهنگ ۹۴۳ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۸۴۷ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۷۲ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۸۴۳ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.
طاهری یادآور شد: هم اینک شهرستان های بهار و اسدآباد در وضعیت قرمز و سایر شهرستان های این استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
  
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today