مهر/ رئیس اداره آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: از ۱۵ فروردین ماه سال جاری تا کنون حدود پنج هزار و ۵۵۴ خودرو درون شهری جریمه شدند.

سرهنگ محمدحسن خلجی، رئیس اداره آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه محدودیت تردد در استان زنجان به مدت سه شب برداشته شده بود، اظهار کرد: محدودیت تردد در استان همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: از ۱۵ فروردین ماه سال جاری تاکنون به غیر از شب‌های قدر پنج هزار و ۵۵۴ خودرو در ترددهای شبانه در استان زنجان جریمه شدند.
رئیس اداره آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: همچنین طی این بازه زمانی ۳۴۸ خودرو غیر بومی در استان اعمال قانون شدند.
خلجی با بیان اینکه محدودیت‌های تردد در استان زنجان به خوبی اجرا می‌شود، تاکید کرد: پلیس از تمام توان خود برای کنترل تردد مردم در جاده‌های استان حضور فعال دارد.
وی با بیان اینکه تنها هدف پلیس از اجرای محدودیت‌های تردد رفع و ریشه کنی بیماری کرونا است، تصریح کرد: رانندگانی که محدودیت‌های تردد را رعایت نکنند تخلف آنلاین به گوشی موبایل ارسال می‌شود و از مردم درخواست می‌شود تا ریشه کنی کرونا سفر نکنند و از شهروندان زنجانی درخواست می‌شود همکاری لازم را بکنند.

 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today