باشگاه خبرنگاران/ رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی از خروج ۹ شهرستان استان از وضعیت قرمز کرونایی، خبر داد.

علی مصطفوی، رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت همچنان وضعیت قرمز کرونایی در شهر‌ستان های ارومیه، میاندوآب، مهاباد، اشنویه، ماکو، سلماس، چایپاره و خوی ادامه دارد.
وی ادامه داد: شهرسنان های نقده، شوط، پلدشت، سردشت، چالدران، تکاب، پیرانشهر، بوکان و شاهین دژ نیز از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند و هم اکنون وضعیت نارنجی در آنها حاکم است.
مصطفوی ضمن قدردانی از تلاش و همراهی کادر درمان و پرستاری، اصناف و دیگر دست اندرکاران مقابله با کرونا، بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و پرهیز از تجمعات بویژه دورهمی ها تاکید کرد.
رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مرتبط نیز نسبت به اجرای محدودیت‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهر‌ها از جمله دورکاری ادارات، تردد خودرو‌های شخصی، فعالیت صنوف و غیره اقدام کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today