ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان استان به ۲ هزار و سه نفر رسیده است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در این رابطه اظهار کرد: ۴۱۸ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون به ۳۹ هزار و ۳۹۴ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۵ هزار و ۹۴۶ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۵۳ مورد بود که ۱۷۴ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۹ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۴ بیمار وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۹۱، بهار ۸۷۹، تویسرکان ۹۵۱، رزن ۶۸۹، درگزین ۲۵۷، فامنین ۲۹۴ و کبودراهنگ ۹۴۹ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۸۶۳ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۸۸ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۹۰۱ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.
طاهری همچنین یادآور شد: هم اینک شهرستان های بهار و اسدآباد در وضعیت قرمز و سایر شهرستان های این استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today