ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند گفت: از ابتدای کرونا تاکنون ۸۱ بیمار در شهرها و روستاهای شهرستان گتوند بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

هومن کلانتری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند در این باره اظهار کرد: چهار هزار و ۶۱۷ نفر در شهرستان گتوند از ابتدای تاکنون به کرونا مبتلا شدند که از این تعداد ۸۱ بیمار فوت کردند.
وی ادامه داد: بیشترین سن درگیر کرونا در شهرها و روستاهای شهرستان گتوند بین ۳۰ تا ۶۰ سال است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند با بیان اینکه هم اکنون تعدادی از بیماران در بخش بستری بیماران کرونایی بیمارستان گتوند تحت مراقبت هستند، گفت: با توجه به بالا رفتن تعداد بیماران کرونایی در گتوند، اسفندماه پارسال بخش ویژه بستری بیماران در بیمارستان کارون این شهرستان راه‌اندازی شد.
کلانتری در پایان بر رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، خودداری از ترددهای غیرضروری، پرهیز از تجمعات برای حفظ سلامتی خود و دیگر شهروندان تاکید کرد.
بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی شهرستان‌ها از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد شهرستان‌های قرمز خوزستان از ۱۰ به هفت شهرستان شامل اهواز، بهبهان، اندیمشک، شوش، ماهشهر، باغملک و ایذه کاهش یافته است.
همچنین ۱۱ شهرستان مسجدسلیمان، دزفول، رامهرمز، شوشتر، کارون، رامشیر، دشت آزادگان، خرمشهر، آبادان، امیدیه و شادگان در وضعیت نارنجی کرونایی و  شهرستان‌های هفتکل، باوی، حمیدیه، گتوند، اندیکا، هندیجان، لالی، آغاجاری و هویزه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today