فارس/ شهردار اردبیل گفت: عملیات عمرانی پروژه تقاطع غیرهمسطح نیایش به‌عنوان دومین پروژه از برنامه‌های پنجگانه شهرداری اردبیل آغاز شد.

حمیدلطف‌اللهیان ظهر امروز در جریان بازدید از عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح نیایش اظهار کرد: عملیات عمرانی پروژه تقاطع غیرهمسطح نیایش از امروز (۱۶ اردیبهشت ماه) آغاز شد و احداث این پل دومین پروژه از برنامه‌های پنجگانه شهرداری اردبیل در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است.
وی افزود: ایمن‌سازی محدوده پروژه‌ها اولویت اول شهرداری اردبیل در اجرای هر عملیات عمرانی ‌است و از این رو علائم ترافیکی و ایمنی پروژه جهت حفظ سلامتی کارگران، عوامل پروژه و همچنین رانندگان وسایل نقلیه عبوری از بروز سوانح احتمالی جانمایی شده است.
شهردار اردبیل بیان کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح نیایش در مسیر جاده اصلی اردبیل - تبریز انجام خواهد شد که این مسیر در عبور و مرور شهروندان و مسافران همواره اهمیت ویژه‌ای داشته و در طول سال از بار ترافیکی بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: با همکاری پیمانکار پروژه تلاش می‌کنیم ضمن نصب تابلوها، علائم ترافیکی و به روزرسانی آنها همزمان با آخرین تغییرات پروژه، رانندگان عبوری را در مسیر صحیح هدایت کنیم تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.
شهردار اردبیل تصریح کرد: قطعاً با افزایش حجم عملیات عمرانی، مشکلات ترافیکی در امور حمل و نقل روی خواهد داد که پیشاپیش ضمن پوزش از شهروندان محترم، امیدواریم با سعه صدر خادمان خود در شهرداری اردبیل را در این راه یاری نمایند.
لطف اللهیان گفت: پل نیایش دومین پروژه از برنامه‌های پنجگانه شهرداری اردبیل در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است و هم اکنون عملیات عمرانی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید حاج قاسم سلیمانی در بزرگراه جام جم و پل نیایش درمسیر اردبیل- تبریز در حال اجرا بوده و پیشرفت فیزیکی تقاطع شهید سلیمانی بیش از ۳۰ درصد است.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today