باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در وضعیت قرمز کرونایی در استان تعطیل است.

سرهنگ مجید صالح پور، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در وضعیت قرمز کرونایی تعطیل است.
وی افزود: مراکز شماره گزاری و تعویض پلاک جز گروه شغلی ۲ است و در شهر‌های دارای وضعیت قرمز کرونا تا زمان تغییر وضعیت آن‌ها به رنگ نارنجی، زرد و آبی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در این گونه شهر‌ها تعطیل بوده و ارائه خدمات خودرویی در استان و یا شهر‌های دارای وضعیت قرمز کرونا مقدور نیست.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: در اجرای این تصمیم جدید بنابر مصوبه وزرات کشور، معاون امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا اعتبار وکالت نامه‌های متقاضیان خرید وفروش وسایل نقلیه به تعداد روز‌های تعطیل شده از سوی ستاد ملی کرونا کشور، در شهر‌های با وضعیت قرمز تمدید می‌شود و وکالت نامه‌هایی که اعتبار آن‌ها از تاریخ شروع تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از سوی ستاد کرونای کشور منقضی شده باشد(استان‌ها و شهر‌های دارای وضعیت قرمز کرونا) مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات به تعداد روز‌های تعطیل خواهند شد.
صالح پور افزود: وکالت نامه‌های که قبل از تعطیلی رسمی مراکز تعویض پلاک و یا بعد از بازگشایی مجدد، تاریخ اعتبار آن‌ها منقضی شده باشد شامل تمدید اعتبار نخواهند شد و مدت اعتبار آن‌ها تابع تاریخ مندرج در متن وکالت نامه‌های صادره می‌شود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today