ایرنا/ رئیس اداره آموزش و پرورش بویراحمد گفت: بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ۶۴ معلم نمونه مرد و زن مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم این شهرستان امروز پنجشنبه انتخاب و معرفی شدند.

کورش دلشاد، رئیس اداره آموزش و پرورش بویراحمد اظهار کرد: بین ۱۲۰ مدیر، معلم و راهبر آموزشی شهرستان بویراحمد که متقاضی طرح انتخاب معلم نمونه بودند، ۶۴ نفر با کسب امتیاز لازم به عنوان نمونه انتخاب و معرفی شدند.
وی افزود: این ۶۴ معلم نمونه شهرستان بویراحمد شامل ۵۴ نمونه شهرستانی و منطقه ای، ۶ نمونه استانی و چهار نمونه بخش جلوه‌ های ویژه معلمی هستند.
رییس اداره آموزش و پرورش بویراحمد بیان کرد: ۶۴ معلم نمونه این شهرستان در هفته بزرگداشت مقام معلم امسال در آیینی با حضور عده ای محدود و همراه با رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل می شوند.
دلشاد عنوان کرد: برخی از مهمترین شاخص های انتخاب معلم نمونه در شهرستان بویراحمد شامل داشتن فعالیت ‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، تولید محتوای آموزشی در فضای مجازی، کمک به توانمندسازی علمی دانش آموزان و داشتن خلاقیت و ابتکار به ویژه در دوران کرونا بوده است. 

    

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today