صدا و سیما/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از آغاز فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار کرج و فردیس از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت خبر داد.

فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار و فردیس باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی استان البرز بر حسب ابلاغ ستاد ملی کرونا از ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ متوقف شد.
به گفته سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز متقاضیان می توانند از طریق  اینترنت برای ایام غیر تعطیل اقدام به دریافت نوبت کنند.
وی اضافه کرد: همچنین افراد متقاضی تعویض پلاک خودرو می‌توانند با مراجعه به سامانه راهور ۱۲۰ نسبت به دریافت برخط زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا برای چند روز بعد اقدام کنند.
شرق تاکید کرد: متقاضیان دریافت پلاک قبل از مراجعه حتما از کامل بودن مدارک درخواستی از سوی مرکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نوبت گیری کنند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز یادآور شد: وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه که تاریخ آن ها از روز سه شنبه هفدهم فروردین تا پایان روز ۱۷ اردیبهشت ماه جاری برای مراکز تعویض پلاک قابل تمدید و دارای اعتبار است.
وی اضافه کرد: چنانچه وکالتنامه وسیله نقلیه قبل از اعلام ستاد ملی کرونا مبنی برتعطیلی مراکز تعویض پلاک یا بعد از پایان تعطیلی باشد تمدید نخواهد شد و مدت اعتبار آن تابع متن مندرج دروکالتنامه آن ها است.
شرق اضافه کرد با توجه به این شرایط کرونا در استان خریداران چنانچه قصد تنظیم وکالتنامه دارند سعی کنند تاریخ اعتبار آن را حداقل یک ماه تا سه ماه در ج نمایند تا با محدودیت زمانی مواجه نشوند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز تاکید کرد: متقاضیان در صورت مراجعه به مرکز تعویض پلاک قزلحصار، نکات بهداشتی را رعایت کرده و همکاری لازم را با کارکنان آن مجموعه داشته باشند.
وی یادآور شد: استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از  ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday