صدا و سیما/ مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: تا کنون ۱۵ معلم این استان به دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان باخته اند.

سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به تلاش و سخت‌کوشی معلمان در عرصه تعلیم و تربیت در شرایط سخت شیوع کرونا گفت: بسیاری از معلمان نیز به این بیماری مبتلا و بهبود یافتند.
وی با بیان اینکه معلمان گمنامانی هستند که از اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون در عرصه تعلیم و تربیت بدون هیاهو، کار خود را انجام و برخی از آنان جان خود را از دست داده‌اند، افزود: تا کنون ۱۵معلم این استان به دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان باخته اند.
قاسمی گفت: در این شرایط خاص کرونایی معلمان جلوه‌ای از ایثار، فداکاری و شکوه را در کشور رقم زدند که معلمان استان البرز از این امر مستثنی نبودند.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز افزود: معلمان البرز با تلاش و کوشش خود در بستر فضای مجازی با وجود تمام سختی‌ها به خوبی مفاهیم و محتوای دروس را به دانش آموزان انتقال دادند.
وی گفت: امسال به دلیل وضعیت قرمز کرونایی استان نتوانستیم به نحو شایسته‌ای از معلمان قدردانی کنیم اما توانمندی، ایثارگری و تلاش آنها به منظور تعلیم و تربیت دانش آموزان ما بر هیچ‌کس پوشیده نیست، از جمله معلم البرزی که با هزینه شخصی ۸۰ میلیون تومان برای محصلان کم برخوردار هزینه کرد تا تلفن همراه و شبکه شاد داشته باشند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday