تسنیم/ 9 بیمار کرونایی دیگر طی شبانه‌روز گذشته جان خود را در لرستان از دست دادند.

مریم کوشکی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در رابطه با آخرین وضعیت این بیماری در لرستان با بیان اینکه این استان در 24 ساعت گذشته 9 فوتی ناشی از بیماری کووید 19 داشته است اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا در استان  تاکنون هزار و 746 نفر جان خود را از دست داده‌اند.
وی افزود:‌ طی شبانه روز گذشته با شناسایی438 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان لرستان مجموع مبتلایان به  این بیماری در استان به  109هزار و 415 نفر رسیده است. هم اکنون نیز 923 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد:  از  ابتدای شیوع ویروس کرونا  در استان 337 هزار و 705 نمونه تست کرونا به آزمایشگاه‌های استان ارسال شده که به 334 هزار و 572 نمونه جواب داده شده و از این تعداد 109 هزار و415 نفر مثبت و 225 هزار و 156 تست منفی بوده است.
و اما شاید بارها شنیده باشید آدمی به امید زنده است جمله‌ای که بار‌ها در طول زندگی خود از زبان ریش‌ سفیدان و با‌ تجربه‌‌ها شنیده‌ایم، این روز‌ها خبرهای ورود واکسن به استان سبب امید به پیشگیری از افزایش مبتلایان به کرونا در استان شده است.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy