پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری مسلحانه پلیس بم با قاچاقچیان مواد افیونی خبر داد و گفت: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس استان خراسان رضوی همراه بود.

عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: در پی اقدام اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی مبنی بر اینکه گروهی از قاچاقچیان قصد دارند یک محموله مواد افیونی را از شهرستان بم به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با استقرار تیم های عملیاتی پلیس در نقاط از پیش تعیین شده خودروی سمند حامل مواد مخدر در حوالی شهر "بروات" مشاهده و ماموران قصد متوقف کردن آن را داشتند که سرنشینان سه خودروی دیگر با ایجاد مزاحمت و شلیک به سمت ماموران خودروی حامل مواد را فراری دادند.
فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان کرد: خودروی حامل مواد با افزایش سرعت از محل متواری و به سمت شهر بم در حال حرکت بود که خودرو واژگون و راننده آن به شدت مجروح شد.
ناظری با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان مسلح هر سه دستگاه خودرو از محل، خاطرنشان کرد: ماموران با حضور سریع در محل وقوع تصادف راننده را به بیمارستان منتقل که باوجود تلاش کادر پزشکی فوت کرد.
وی گفت: ماموران طی این عملیات نفس گیر و در بازرسی از خودروی سمند 275 کیلو و 100گرم تریاک و 53 کیلو و 400 گرم حشیش را کشف کردند.
ناظری با بیان اینکه در مجموع طی این عملیات 328 کیلو و 500 گرم مواد افیونی کشف شد، بیان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرگز اجازه نخواهیم داد مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر برای رسیدن به اهداف شوم خود این امنیت را خدشه دار کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar