فارس/ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلای ۱۳۷ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

شکرالله سلمان زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در جنوب غرب خوزستان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۳۵ نمونه گرفته شده ۱۳۷ مورد جدید مثبت به ثبت رسیده است و از این تعداد ۵۸ نفر مربوط به آبادان، ۶۰ نفر از خرمشهر و در شادگان ۱۹ مورد مثبت قطعی ابتلا به کووید۱۹ گزارش شده است.
وی با بیان اینکه از این ۱۳۷ مورد مثبت جدید ۱۱۴ نفر به صورت سرپایی هستند، گفت: در آبادان ۴۳ نفر، خرمشهر۵۳ نفرو شادگان ۱۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته بیمار مبتلا به کووید۱۹ شناسایی شده است که با دریافت نسخ و توصیه پزشکی راهی منازل خود شدند تا در قرنطینه قرار گیرند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: طی روز گذشته نیز ۲۶ نفر بستری و ۲۸ نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۲۰۰ نفر است، عنوان کرد: متأسفانه از دیروز تا امروز سه مورد فوت مربوط به آبادان به ثبت رسیده است.
سلمان‌زاده خاطرنشان کرد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۱۷۳ هزار و ۶۷۲ مورد بوده که از این تعداد ۱۰ هزار و ۷۹۴ نفر بستری و هشت هزار و ۵۶۰ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستانها مرخص شده‌اند. 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today