تسنیم/ نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با انتقاد از سخنان ظریف گفت: اگر میدان نبود اکنون داعش به کسی رحم نمی‌کرد، اگر میدان نبود ما اکنون امنیتمان را در خارج از مرزها حفظ نمی‌کردیم.

فاطمه مقصودی، نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس در رابطه با انتشار فایل سخنان ظریف وزیر امور خارجه ایران اظهار داشت: ما این فایل و این صحبت‌ها را به شدت محکوم می‌کنیم به دلیل اینکه هرچه ما داریم از توانمندی میدان و مردان میدان است.
وی افزود: دیپلماسی با میدان هیچ تفاوتی نمی‌کند و در واقع پوشش و تکمیل کننده همدیگر هستند و در همه دنیا نیز همینطور است؛ ظریف با بیان اینگونه مطالب فارغ از اینکه مسائل امنیتی بود و نباید فاش می‌کرد ولی اگر هم گفتن محتوای کلامش درست نبوده است و ظلم بزرگی در حق سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی صورت گرفت و ظلم بزرگتر دیگر این است که حاج قاسم دیگر نیستند که از خود دفاع کند.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس عنوان کرد: ظریف یک سری مسائل را به صورت ناجوانمردانه بیان کرد که نباید این اتفاق می‌افتد. من احساس می‌کنم انتشار این فایل هم شاید کار خودشان باشد، شاید خوراک تبلیغاتی برای برخی داشته باشد؛ اینکه مرتب داخل این فایل گفته می‌شود که من می‌دانم نباید بیان شود، نباید گفته شود و احتمالا اینطور نیست، باید شک کرد به اینکه چه کسی این فایل را فاش کرده و این سناریو از کجا چیده و چرا گفته شده است و چرا ابتدا باید سر از رسانه‌های معاند در بیاورد و در آنجا نشر پیدا کند.
مقصودی گفت: با توجه به محبوبیتی که مردان میدان و سپاه قدس دارد و خدمات ارزشمندی که حاج قاسم ارائه داشتند و بر هیچ کسی پوشیده نیست، به نظر من ظریف یک خطای بسیار بزرگ استراتژیک انجام داد؛ سردار عزیزمان شهید حاج قاسم سلیمانی خیلی فداکاری ها کردند تا جایی که پیکرشان اربا اربا شد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با تاکید بر اینکه دیپلماسی، فوق العاده مدیون میدان است، اظهار داشت: دیپلماسی ما مدیون میدان است و آقای ظریف خطا و اشتباه بزرگی کرد و ای کاش این کار را نمی‌کرد چون حسرت می‌خوریم که مرد اول دیپلماسی ما از بسیاری از مسائل خبر نداشته باشد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy