شبستان/ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در ۲۴ گذشته، ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در فارس فوت کردند و آمار فوتی های فارس را به چهار هزار و ۲۰۳ نفر رسید که یک هزار و ۹۱۵ مورد مربوط به شیراز است.
 
عبدالرسول همتی،  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز  امروز(شنبه 18 اردیبهشت) با اشاره به آخرین آمار کرونا در فارسبیان داشت: با انجام تست های تشخیصی کرونا در استان فارس از ابتدای شیوع کرونا، آمار قطعی مبتلایان به 262 هزار و 441 نفر رسیده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: در 24 گذشته، 17 بیمار مبتلا به کرونا در فارس فوت کردند و آمار فوتی های فارس را به چهار هزار و 203 نفر رسید که یک هزار و 915 مورد مربوط به شیراز است.
همتی اعلام کرد: از یک هزار و 871 بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان های استان بستری هستند حال 304 نفر وخیم است و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.
این مقام مسئول با اشاره به آمار بهبودیافتگان کرونا در استان عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا 236 هزار و 980 نفر در فارس از بیمارستان ها ترخیص و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
وی تصریح کرد: سامانه salamat.gov.ir از امروز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعال شده تا گروه سنی ۸۰ سال به بالا اطلاعات خود را در این سامانه در صورت تزریق یا عدم تزریق واکسن ثبت کنند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online