باشگاه خبرنگاران/ معاون فرماندار شهرستان بدره گفت: برگزاری مراسم عروسی در شهرستان ممنوع بوده و بدون اغماض بانی مراسم به حوزه قضایی معرفی خواهد شد.

تیرافکن، معاون فرماندار شهرستان بدره و فرمانده قرارگاه عملیاتی مصوبات کرونا بیان داشت: در حالی که یکی از کانون‌های مهم ابتلا به ویروس کرونا دورهمی‌های خانوادگی و تجمعات عروسی و عزا می‌باشد متاسفانه برخی افراد با نادیده گرفتن حقوق دیگران ضمن شرکت در اینگونه مراسمات کماکان به شیوع این ویروس در سطح شهرستان دامن می‌زنند.
او افزود: در شرایط بحرانی اخیر برگزاری مراسمات و شرکت در تجمعات عزا باعث بالا رفتن آمار مبتلایان، بستری‌ها و مرگ و میر و داغدار شدن خانواده‌ها می‌گردد.
تیرافکن ادامه داد: با توجه به وضعیت حساس اخیر قطعا خانواده‌های معزا انتظار مراجعه حضوری فامیل و بستگان در مراسمات را ندارند، خواهشمند است جهت حفظ سلامت عموم و رعایت حق الناس از حضور در مراسمات اکیدا خوداری فرمایید.
او اضافه کرد: بر اساس مصوبات ستاد مدیریت و پیشگیری از کرونا و اجرای طرح منع تردد در آرامستان‌ها تمامی خودرو‌های در محل اعمال قانون و بانی مراسمات بعلت تهدید علیه سلامت عمومی به حوزه قضایی معرفی خواهند شد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/