ایرنا/ فرماندار ویژه دزفول گفت: نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا به همت مجمع خیرین دزفول در این شهرستان راه اندازی شد.

علی فرهمندپور، فرماندار ویژه دزفول در این باره اعلام کرد: این مرکز با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی دزفول توسط خیرین سلامت راه اندازی شده که از امروز فعالیت خود را با چهار کاربر و واکسیناسیون ۲۰۰ نفر در روز آغاز کرد.
وی با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در شهرستان دزفول تا ۶ ماه دیگر ادامه دارد، ادامه داد: ۲۰ هزار دوز در مرحله نخست و ۱۰ هزار دوز در مرحله دوم در اختیار شهرستان قرار گرفته شده که واکسیناسیون طبق جدول بندی گروه‌های اولویت دار  انجام می‌شود.
فرماندار ویژه دزفول با اشاره به آغاز واکسیناسیون گروه‌های سنی بالای ۷۰ سال از امروز در این شهرستان گفت: زمان واکسیناسیون برای افرادی که در مراکز بهداشت پرونده دارند از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.
وی از شهروندان خواست از تجمع خودداری و با صبر و حوصله نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند ضمن اینکه پیگیری هایی برای مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در جنوب دزفول در محل مصلی نیز انجام و موافقت شده که روزهای آینده مرکز تجمیعی شماره ۲ واکسیناسیون راه اندازی می‌شود.
شهرستان دزفول در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد. 

 
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today