رکنا/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از بلعیده شدن ۵۰ کیلومتر از جاده نطنز، خبر داد.

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت خسارات سیل در استان اصفهان، اظهار کرد: جاری شدن سیل در محور ارتباطی انارک به چوپانان شهرستان نایین منجر به مسدود شدن این محور شد.
وی افزود: در این محور یک خودرو شخصی را سیل برد و دو دستگاه تریلر نیز واژگون شد که خوشبختانه سرنشینان خودروها نجات یافتند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اعزام پنج تیم امدادی برای امدادرسانی به این حادثه، ادامه داد: همچنین سیل منجر به قطع فیبر نوری در این منطقه شد.
وی همچنین به انسداد حدود ۵۰ کیلومتر از آزاد راه شهید سردار حجازی نطنز به اصفهان به علت نشست ۱۰ متر از محور در اثر ریزش جاده ناشی از بارش‌های هفته گذشته و عبور قنات از زیر محور اشاره کرد و ادامه داد: همچنان عوامل راهسازی در حال ایمن سازی و اصلاح محور هستند که تا دو روز دیگر تعمیرات ادامه خواهد داشت.
شیشه فروش در ادامه در خصوص آخرین وضعیت مفقود شدگان سیل در بادرود نیز، اضافه کرد: خوشبختانه هفت نفر از کارکنان معادن مس و سنگ آهن که در اثر سیل بردگی سه خودرو سواری در ۲۵ کیلومتری شرق بخش امام زاده بادرود در محاصره سیل قرار گرفتند، سالم نجات یافتند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today