فارس/ استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ممنوعیت تردد از تاریخ 21 تا 25 اردیبهشت‌ماه در کلیه مبادی ورودی و خروجی شهرهای سطح استان گفت: کلیه مراکز گردشگری و تفرج‌گاه‌ها در ایام عید فطر تعطیل و ارائه هرگونه خدمات به مسافران تخلف است.

اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری صبح امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات عید فطر ممنوعیت تردد از تاریخ 21 تا 25 اردیبهشت‌ماه در کل استان اعمال خواهد شد و هرگونه مسافرت و تردد غیرضروری در جاده‌ها مشمول این ممنوعیت است و با متخلفان از سوی نیروی انتظامی برخورد می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: کلیه مراکز گردشگری و تفرج‌گاه در این ایام تعطیل و ارائه هرگونه خدمات به مسافران تخلف است.
وی خاطرنشان کرد: حضور کارکنان در دستگاه‌های خدماتی به صورت یک‌سوم و در سایر دستگاه‌ها نصف خواهد بود به استثنای فرمانداری‌، بخشداری و کمیته‌های تخصصی که در زمینه انتخابات پیش رو فعالیت دارند.

اعمال جریمه نقدی برای اصناف متخلف استان
عباسی تصریح کرد: باید نظارت بر اصناف افزایش یابد به جای تذکر و تشکیل پرونده، جریمه نقدی برای متخلفان در نظر گرفته شود و سازمان صنعت‌، معدن و تجارت متولی نظارت و برخورد با اصناف متخلف خواهد بود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday