تسنیم/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی بازارچه مشترک محلی خرده‌فروشی در مرز "ریمدان" با هدف بهبود معیشت مرزنشینان در جنوب استان در آینده نزدیک خبر داد.

داود شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به زودی بازارچه مشترک محلی خرده ‌فروشی در مرز ایران با پاکستان در محدوده ریمدان- کبد در مرز مشترک واقع در جنوب سیستان و بلوچستان با هدف بهبود معیشت مرزنشینان ایجاد می‌شود.
وی گفت: تیم‌های فنی جمهوری اسلامی ایران متشکل از  نمایندگان مرزبانی و استانداری استان به سرپرستی شریفی نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ایالت بلوچستان و مرزبانی پاکستان از طرف دولت جمهوری اسلامی پاکستان، از مکان پیشنهادی در رابطه با ایجاد بازارچه محلی خرده‌فروشی در محدوده میل 250 مرز ریمدان- کبد بازدید به عمل آوردند.
شهرکی افزود: در جریان این بازدید مقرر شد بررسی و ارزیابی دقیق مختصات جغرافیایی و نوع سازه و ساختمان بازارچه مشترک محلی خرده‌فروشی توسط کارشناسان فنی دو طرف در مهلت زمانی دو هفته انجام و گزارش برای تصمیم‌گیری نهایی ارائه شود.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today