هه وال موکريان/ فرمانده انتظامي اشنويه گفت: يک متهم فراري در شهرستان خوي که به جرم حمل ۵۰ کيلوگرم هرويين تحت تعقيب بود، بعد از پنج سال در اين شهرستان دستگير شد.

طالب قلي‌زاده، فرمانده انتظامي اشنويه اظهار کرد: در اجراي نيابت دريافتي از مرجع قضايي مبني بر دستگيري متهم فراري، موضوع به صورت ويژه در دستور کار اطلاعاتي و عملياتي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اشنويه قرار گرفت. 
وي ادامه داد: متهم فراري که به اتهام حمل ۵۰ کيلوگرم هرويين در شهرستان خوي طبق ماده ۵۰۰ آيين دادرسي کيفري محکوم و از سال ۱۳۹۶ متواري شده بود.
فرمانده انتظامي اشنويه افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ، با انجام کارهاي اطلاعاتي و بهره‌گيري از شيوه‌هاي پليسي مخفيگاه متهم را شناسايي و متهم فراري را  دستگير و تحويل مقام قضايي دادند. 
قلي زاده از همکاري و تعامل مردم با عوامل انتظامي در اين شهرستان قدرداني کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد مشکوک و توزيع‌کنندگان مواد مخدر با شماره تلفن ۱۱۰ تماس و عوامل انتظامي را مطلع سازند تا نيروهاي انتظامي بتوانند با ورود به موقع خود با سوداگران مرگ مقابله کنند.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today