فارس/ مديرکل اوقاف و امور خيريه مازندران از برگزاري نماز عيد سعيد فطر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: توصيه مي‌شود نماز عيد فطر با حفظ فاصله‌گذاري و در فضاي باز اماکن مذهبي برگزار شود.

حجت‌الاسلام ابراهيم حيدري‌جناسمي اظهار کرد: طرح ضيافت الهي از ابتداي ماه مبارک رمضان آغاز شده و با اقامه نماز عيد سعيد فطر به کار خود پايان مي‌دهد.
وي با بيان اينکه مراسمات شب‌هاي رمضان به صورت محدود با رعايت توصيه‌هاي بهداشتي در فضاي باز آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران برگزار شد، افزود: مراسم ويژه شب‌هاي قدر با همکاري روزه‌داران در اماکن مذهبي استان با رعايت کامل شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي برگزار و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
مديرکل اوقاف و امور خيريه مازندران از برگزاري نماز عيد سعيد فطر در آستان مقدس امامزادگان، بقاع متبرکه و ساير اماکن مذهبي استان خبر داد و گفت: توصيه مي‌شود نماز عيد فطر با حفظ فاصله‌گذاري و در فضاي باز اماکن مذهبي برگزار شود.
حيدري خاطرنشان کرد: به هيأت‌هاي امنا و خادمين بقاع متبرکه ابلاغ شد، پيش از برگزاري نماز عيد سعيد فطر محوطه بقاع متبرکه را به صورت کامل ضدعفوني کنند.
وي در پايان بيان کرد: شبستان تمامي امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران در روز عيد سعيد فطر به روي نمازگزاران باز است اما از شهروندان تقاضا مي‌شود براي ورود براي اماکن متبرکه حتما از ماسک استفاده کنند.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today