باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: در اجرای طرح مبارزه با سارقان با اقدامات اطلاعاتی و هوشیاری ماموران سارق زمین‌های کشاورزی شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ منوچهر مکی، فرمانده انتظامی شهرستان دهلران اظهار داشت: مأموران انتظامی این شهرستان پس از هماهنگی با مقامات قضائی و در این عملیات با سرعت عمل این سارق را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو سواری که متهم اعمال مجرمانه خود را با آن انجام داده بود، ادامه داد: متهم در تحقیقات اولیه پلیس به ۲ فقر سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده در جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
او با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی در راستای برخورد با متخلفان گفت: اجرای طرح‌ها با هدف تحکیم مبانی امنیت و افزایش احساس امنیت عمومی بطور مستمر در این شهرستان اجرا و پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و آرامش شهروندان با مخلان نظم و امنیت بطور جدی برخورد می‌کند.
سرهنگ مکی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/