مهر/ فرماندار شهرضا گفت: با رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط همشهریان و کسبه دستوری مبنی بر تعطیلی مجدد اصناف شهر نداریم.

ناصر اسدی، فرماندار شهرضا با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان شهرضا در زمینه شیوع کرونا، اظهار کرد: به دلیل رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی توسط بیش از ۶۰ درد کسبه شهرستان، دستوری مبنی بر تعطیلی مجدد صنوف صادر نمی‌شود؛ اما اکیپ‌های بازرسی بهداشت، هلال احمر و بسیج همچنان فعال است و با افرادی که سلامت مردم به خطر می‌اندازند، برخورد خواهد شد.
وی با توجه به تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌ها، افزود: همه پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر از فردا تعطیل و پارک بانان موظف به کنترل نظارت بر پارک‌ها می‌باشند.

جلوگیری از ورود افراد غیر متفرقه به ۲ روستای شهرضا
فرماندار شهرضا تصریح کرد: مسیرهای ورودی به روستاهای هونجان و اسفرجان مسدود است و از ورود افراد بدون مجوز و غیر بومی به این دو روستا جلوگیری خواهد شد.
وی گفت: بازارهای روز جمعه شهرضا تعطیل و برپایی دست فروشی در کنار امام‌زاده ها و معابر شهری ممنوع است.

برگزاری نماز عیدفطر در فضای باز امامزادگان
اسدی با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در فضای باز، بیان کرد: برگزاری نماز عید فطر در فضای باز و صحن امام‌زاده شهرضا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و نظارت شبکه بهداشت برگزار خواهد شد.
وی افزود: تمام پمپ بنزین‌ها و جایگاه‌های سوخت موظف به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هستند و چنانچه تخلفی صورت گیرد جایگاه پلمب می‌شود.
فرماندار شهرضا با توجه به وجود باغ‌های بسیار در اطراف شهر، گفت: همه مسیر باغات با همکاری نیروی انتظامی کنترل و جریمه لحاظ خواهد شد.
اسدی با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر، گفت: طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اجرا و برای متخلفان با این قانون ۲۰۰ هزار تومان جریمه اعمال می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today