شبستان/ رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این استان خبر داد.
 
سرهنگ مهدی کیانی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام روز سه شنبه اظهار  کرد: در راستـای تحقق شعار سال مبنی بر « تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها »  اولین مرحله طرح عملیاتی مقابله با قاچاق کالا و ارز با اولویت مبارزه با قاچاق کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی، نظارت و رصد محل های دپوی کالا با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت رده های انتظامی در اولویت کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
وی افزود: در 72ساعت گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی  با تلاش شبانه روزی و افزایش گشت های محسوس و نامحسوس 19 هزار قلم انواع کالای قاچاق شامل دارو، خودرو، سوخت، دام و طیور، کالاهای ممنوعه و... کشف کردند.
کیانی بابیان اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه برابر نظر کارشناسان بالغ بر 17 میلیارد ریال بوده است، گفت: در این زمینه تعداد 14 نفرمتهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام خاطرنشان کرد: مقابله شبانه روزی با فعالیت غیر قانونی دلالان و قاچاقچیانی که باعث اخلال در نظام اقتصادی و ضربه به تولید داخل می نمایند، ادامه دار بوده و پلیس امنیت اقتصادی با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و هنجارشکنان را نخواهد داد.
وی از مردم خواست چنانچه با فعالیت غیر قانونی این دسته از افراد مواجهه شدند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 موضوع را به پلیس اعلام کنند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/