باشگاه خبرنگاران/ طبق مصوبه ستاد استاني مبارزه با کرونا ورودي و خروجي شهر‌هاي استان از ظهر امروز تا ظهر شنبه ۲۵ ارديبهشت بسته خواهد بود.

بر اساس تصميم ستاد ملي و سپس ستاد استاني مبارزه با کرونا از ظهر امروز سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت تا ظهر شنبه ۲۵ ارديبهشت تمام ورودي و خروجي‌هاي استان بوشهر و شهرستان‌هايش بسته مي‌شود و هيچ وسيله نقليه شخصي نمي‌تواند وارد يا خارج شود.
عبدالکريم گراوند، استاندار بوشهر هم گفته است، کارمنداني که محل کارشان بوشهر، اما محل زندگي‌شان خارج از اين شهر است، به استثناي کارکنان ادارات و دستگاه‌هاي خدمات‌رسان از چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت نبايد به مرکز استان تردد کنند.
در همين حال نيروي انتظامي نيز از مردم خواسته است که در اجراي اين محدوديت‌ها همکاري و از هرگونه سفر پرهيز کنند.
طبق اعلام ناجا، در صورتي که افراد مصوبات را رعايت نکنند برابرقانون با آن‌ها برخورد خواهد شد؛ بر اين اساس در تمامي ورودي شهر‌ها دوربين‌ها فعال هستند و خودرو‌هايي که در شهر‌هاي قرمز تردد کنند يک ميليون تومان و خودرو‌هايي که در شهر‌هاي نارنجي و زرد تردد کنند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جريمه مي‌شوند، همچنين تمام مجوز‌هاي صادر شده براي سفر باطل است مگر در صورت اضطرار.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر هم از مردم درخواست کرد که از سفر و ديدوبازديد در تعطيلات عيد سعيد فطر بپرهيزند تا تجربه نوروز تکرار نشود.
سعيد کشميري تاکيد کرد: در اين ايام سفر بي سفر ديد و بازديد هم بي ديد و بازديد؛ پارسال بعد از سفر و ديد و بازديد عيد فطر کرونا ابتدا در خوزستان و سپس در بوشهر شعله ور شد.
وي افزود: چنانچه امروز محدوديت‌ها را رعايت کنيم، سال آينده ماه رمضان و عيد فطر خوبي خواهيم داشت.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر ادامه داد: از سه شنبه ۲۱ تا شنبه ۲۵ ارديبهشت، ورودي و خروجي شهر‌ها سخت‌گيرانه و بدون توجه به رنگ‌بندي بسته مي‌شود و جلوي هر سفري گرفته خواهد شد.
کشميري در همين حال بيان کرد: نکند که اين سختگيري با ديد و بازديد درون شهري از بين برود. همه نگران هستيم مشکلاتي که در نوروز به وجود آمد در عيد سعيد فطر هم پيش بيايد.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar