مهر/ سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: عبور کریدور نفتی از میان شهر به معضل بزرگی برای بندر ماهشهر تبدیل شده است.

فریدون بندری، سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر با بیان اینکه بندر ماهشهر در حال توسعه است و شتاب توسعه‌یافتگی آن روز به روز بیشتر می‌شود، عنوان کرد: اما وجود برخی معضلات مانع این توسعه و به مطالبه‌ای جدی تبدیل شده و جلوی شتاب روز افزون توسعه‌یافتگی بندر ماهشهر را گرفته است.
وی اضافه کرد: عبور کریدور نفتی از میان شهر از معضلات و موانع اصلی توسعه بندر ماهشهر است که این مشکل باید با تعامل و هم‌افزایی مسئولانه رفع شود.
سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: علاوه بر پروژه‌هایی که شهرداری در دستور کار قرار دارد، در حوزه زیرساخت آب شرب نیز پروژه بزرگ ۲۰۰ میلیارد تومانی قرار است که اجرا شود اما کریدور نفتی مزاحم اجرای آن است.
بندری تأکید کرد: برای توسعه و پیشرفت شهر و رفاه و آسایش شهروندان نمی‌توان بیش از این منتظر و معطل شرکت نفت ماند و فردا باید نامه‌نگاری از سوی شهرداری بندر ماهشهر صورت بگیرد و شرکت نفت نیز ظرف مدت یک هفته باید پاسخ لازم را داده و مشکل حل شود.
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر به تصمیم شهرداری این شهر برای تبدیل خیابان منتظری و خیابان بانک ملی به پیاده راه اشاره کرد و گفت: این موضوع باید مورد بحث و بررسی بیشتری قرار گرفته و همه نکات فنی و ترافیکی در آن لحاظ شود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today