باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي ستاد مقابله با کروناي استان همدان گفت: از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه، تا ظهر روز شنبه ورود خودرو‌هاي غير بومي به اين استان ممنوع است.

مهرداد نادري فر، سخنگوي ستاد مقابله با کرونا در استان همدان اظهار کرد: از امروز به مدت پنج روز ممنوعيت تردد خودرو‌هاي غير بومي در ستان همدان اجرايي مي شود در اجراي اين طرح، نيروي مقاومت بسيج و عوامل انتظامي، ماموران پليس راهور را پشتيباني مي‌کنند.
وي اضافه کرد: اين ممنوعيت شامل همه رنگ بندي‌هاي کرونايي شده است و از مناطق داراي وضعيت زرد هم نمي‌توان وارد استان همدان شد.
سخنگوي ستاد مقابله با کرونا تصريح کرد: همچنين براي مهار همه گيري کرونا، خروج خودروهاي بومي نيز از استان ممنوع است.
نادري فر در ادامه اظهار کرد: به جز آزمون کارشناسي ارشد ساير آزمون‌ها از جمله کنکور سراسري، آتش نشاني، استخدامي خانواده شهدا، کانون وکلا طبق دستورالعمل و چارت زماني با رعايت کامل شيوه نامه هاي بهداشتي در زمان مقرر برگزار و آزمون نهايي پايه‌هاي نهم و دوازدهم مدارس هم حضوري برگزار مي‌شود.
وي گفت: آموزش و پرورش و مراکز علمي بايد ۷۲ ساعت پيش از برگزاري آزمون، محل برگزاري امتحان را به علوم پزشکي اطلاع رساني کنند تا محل و تدابير لازم براي اجراي شيوه نامه هاي بهداشتي به منظور پيشگيري از شيوع کرونا بازديد شود.
سخنگوي ستاد مقابله با کرونا درباره نماز عيد فطر نيز گفت: نماز عيد سعيد فطر در سراسر استان و در فضاي باز برگزار مي شود و همه مساجد براي برگزاري نماز در اين روز گشوده خواهند بود.
نادري فر اضافه کرد: برگزاري اردو‌هاي تيم ملي، ليگ تيم ملي و ديگر موارد مرتبط به تيم ملي در راستاي حمايت از قهرمانان ورزشي، با هماهنگي ستاد کرونا منعي ندارد، اما باشگاه‌هاي ورزشي تعطيل است و بايد از فعاليت زير زميني آن‌ها جلوگيري شود.

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today