شبکه اطلاع رسانی راه دانا/ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سراسر استان خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه نماز عید فطر در سراسر استان یزد برگزار می‌شود، گفت: با مجوز مصوبه ستاد ملی کرونا طبق سال قبل نماز عید فطر امسال در سطح کشور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد برگزار خواهد شد، افزود: هماهنگی‌ها و جلسات مجازی با مبلغین در جهت برگزاری هر چه‌بهتر نماز عید فطر در سطح استان به‌صورت مجازی برگزار شد.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه مساجد سال قبل نیز نشان دادند که در برگزاری نماز عید فطر یا یومیه بسیار شرایط را مراعات کردند و مشکلی در این خصوص به وجود نیامد، اضافه کرد: چیزی که در ستاد ملی کرونا استثنا و مجوز انجام آن صادر شد، برگزاری نمازهای یومیه، مراسمات شب‌های قدر و نماز عید فطر در ماه مبارک رمضان بود.
نجیمی اذعان داشت: با توجه به اینکه مجوز برگزاری نمازها در ماه مبارک رمضان مربوط به شهرهای قرمز هم می‌شود و به همین علت در شرایط کنونی در استان مشکلی نداریم چون وضعیت کرونایی شهرستان‌های استان یزد نارنجی یا زرد است.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today