ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل از توقیف وانت نیسان حامل یک تن و ۷۸۵ کیلوگرم خامه غیر بهداشتی و فاسد در ایست بازرسی اردبیل- مغان، خبر داد.

عادل منیر، فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه مخلان نظم، امنیت و آرامش عمومی، ماموران انتظامی ایست و بازرسی اردبیل-مغان به یک دستگاه وانت نیسان حامل خامه فاسد مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو یک تن و ۷۸۵ کیلو گرم خامه فاسد و غیر بهداشتی کشف و ضبط کردند.
منیر اظهار کرد: وانت نیسان توقیف و به پارکینگ انتقال و خامه‌های فاسد و غیر بهداشتی تحویل شبکه بهداشت شهرستان اردبیل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل بیان کرد: یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی تحویل سیستم قضایی شد.
وی گفت: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
منیر پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های نیروی انتظامی است.
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل اظهار کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با قاچاق و احتکار اقلام مورد نیاز مردم، قیمت‌ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کند.
وی با اشاره به برخورد قاطع و قانونی پلیس با قاچاقچیان، سودجویان و محتکران از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک در خصوص احتکار و قاچاق کالا را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today