ایسنا/ رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا صندوق آرای انتخاباتی در استان اردبیل 10 درصد نسبت به دوره‌های قبل افزایش می‌یابد.

بهروز ندایی، رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل اظهار کرد: 28 خرداد برگزاری انتخابات با شکوه، رقابتی و قانونمداری را در سطح کشور و استان اردبیل شاهد خواهیم بود که در این زمینه مقدمات، امکانات و تجهیزات مورد نیاز مهیا شده است.
وی تصریح کرد: با پیش‌بینی‌های انجام شده با توجه به شیوع کرونا برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است تا در کنار افزایش صندوق آرا، به نحوی اقدام کنیم تا تراکمی را در شعب اخذ رأی شاهد نباشیم.
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: هم در افزایش صندوق آرا و هم تعرفه‌ها و دستگاه‌های احراز هویت سعی شده تا به تعداد مورد نیاز تهیه و تدارک این امکانات و زیرساخت‌ها را شاهد باشیم تا بدون نقص در 28 خرداد انتخابات شایسته‌ای را در مناطق شهری و روستایی استان اردبیل به نظاره بنشینیم.
ندایی از همکاری همه دستگاه‌های استان در تمهید مقدمات شایسته برای برگزاری انتخابات 28 خرداد قدردانی کرد و افزود: با هدف کاستن از تراکم جمعیت در برخی از صندوق‌های با آرای بالای یک‌هزار رأی، سعی شده تا دو شعب مجزا برای آقایان و خانم‌ها در نظر گرفته شود تا امکان نوشتن آرا به شکل سریع فراهم شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار پرهیز از تبلیغات زودهنگام کاندیداها، امیدواریم در موعد مقرر و زمان تبلیغات شور و نشاط خاصی را در جامعه شاهد باشیم تا در یک فضای سالم رقابتی تحقق یکی از مظاهر دموکراسی و مردم‌سالاری دینی را در شرایط حساس کنونی ناظر باشیم.
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل اضافه کرد: انتظار می‌رود هم کاندیداها و هم طرفداران آنها با پایبندی به قوانین و مقررات مورد تاکید زمینه‌ای را مهیا کنند تا اهالی استان به انتخابی اصلح دست بزنند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today