تسنیم/ فرماندار زنجان از ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهر زنجان خبر داد و گفت: این ممنوعیت‌ها تا ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع سفرها در تعطیلات عید فطر، ستاد مقابله با کرونای کشور  رفت و آمد به شهرها را ممنوع اعلام کرده است. همچنین طبق مصوبه این ستاد خودروهای متخلف از 500 هزار تا یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.
بر همین اساس رضا عسگری فرماندار زنجان ابراز کرد: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا تردد در سطح شهرهای کشور در ایام تعطیلات ممنوع شده است. همینطور خروج از شهرهای قرمز به سایر شهرها مشمول جریمه یک میلیون تومان و ورود خودرو از سایر شهرها به شهرهای قرمز مشمول جریمه 500 هزار تومان خواهند شد.
وی با بیان اینکه از همه مردم تقاضا داریم ممنوعیت‌های ورود و خروج به شهرها را جدی بگیرند، گفت: نیروی انتظامی هم در این ایام مجوز تردد به هیچ وجه صادر نخواهد کرد. البته این ممنوعیت‌ها فقط برای خودروهای شخصی است و خودروهای باری و عمومی برای ورود به شهرهای مختلف آزاد هستند.
فرماندار زنجان با بیان اینکه از 40 روز گذشته نیروهای زحمتکش انتظامی در ورودی‌ شهر زنجان حضور دارند و ورود و خروج خودروها را کنترل می‌کنند، عنوان کرد: کنترل خودروها از عصر روز گذشته تشدید شده و تا ظهر روز شنبه 25 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today