شبستان/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با بیان اینکه نماز عید سعید فطر در ۵ بقعه متبرکه استان برگزار می شود، گفت: هماهنگی های لازم برای اقامه نماز عید فطر مطابق با دستورالعمل های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا در بقاع متبرکه انجام شده است.

حجت الاسلام مرتضی عزیزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام اظهار کرد: نماز عید سیعد فطر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی از ستاد مبارزه با کرونا در سطح بقاع متبرکه استان برگزار می شود.
حجت الاسلام مرتضی عزیزی با اشاره به اینکه هماهنگی های لازم با هیئت امنای بقاع متبرکه شاخص استان در راستای برگزار نماز عید سعید فطر انجام شده است، یادآور شد: بر این اساس نماز عید سعید فطر در ۵ بقعه متبرکه شاخص نقاط مختلف استان از جمgه امامزاده علی صالح(ع) مهران، امامزاده سید حسن(ع)، امامزاده سید سیف الدین(ع) دره شهر، امامزاده سید صلاح الدین محمد(ع) شهرستان آبدانان و امامزاده سید ابراهیم (ع) شهرستان دهلران برگزار می شود.
وی با بیان اینکه برگزار نماز عید فطر بر اساس رنگ بندی وضعیت شیوع کرونا در نقاط مختلف در فضای باز بقاع متبرکه برگزار می شود، گفت: در ایام مبارک مبارک رمضان سال جاری بقاع متبرکه در شهرستان های مختلف استان نیز محور کمک های مومنانه و توزیع بسته ها و اقلام معیشتی و گوشت قربانی بوده اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام یادآور شد: هیئت امنای بقاع متبرکه استان در ایام عید سیعد فطر از آمادگی لازم برای همراهی و همکاری با واقفین و نیکوکاران خیراندیش استان در راستای کمک به نیازمندان و محرومان استان برخوردارند.
حجت الاسلام عزیزی با اشاره به اهمیت توجه آحاد جامعه به سنت حسنه وقف، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم از همه ظرفیت ها و توانمندی ها در راستای توسعه و ترویج فرهنگ وقف در سطح جامعه استفاده کنیم چرا که وقف نقش مهمی در راستای کمک به نیازمندان دارد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/