تسنیم/ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: نماز عید سعید فطر در همه شهرهای این استان اقامه می‌شود.

حجت‌الاسلام محسن فاطمی نیا، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان اظهار کرد: نماز عیدسعیدفطر در تمامی شهرهای استان سمنان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی اقامه می‌شود.
وی افزود: بر اساس اعلام آخرین وضعیت استان سمنان به لحاظ شیوع ویروس کرونا از هشت شهرستان این استان سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و مهدی‌شهر در وضعیت نارنجی و آرادان، سرخه و میامی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان اظهار کرد: بر اساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده نماز عیدسعید فطر در شهرهایی که در وضعیت نارنجی و قرمز به لحاظ شیوع کرونا قرار دارند؛ نماز با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های فیزیکی در فضای باز باید اقامه شود.
حجت‌الاسلام فاطمی نیا افزود: برپایی نماز عیدسعید فطر در شهرهایی که در وضعیت رنگ‌بندی آبی و زرد کرونایی قرار دارند؛ در فضای مسقف هیچ‌گونه ممنوعیتی ندارد.
وی تأکید کرد: نمازگزاران علاوه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نظیر زدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی باید مهر و سجاده به همراه داشته باشند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان زمان ومکان اقامه نماز عید سعید فطر را در استان سمنان اعلام کرد و گفت: نماز عید سعید فطر در سمنان رأس ساعت هشت صبح در مصلی بزرگ این شهرستان و در شاهرود نماز عیدسعید فطر رأس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در مصلی پیامبر اعظم این شهرستان اقامه می‌شود.
فاطمی نیا بیان کرد: نماز عیدسعیدفطر در دامغان ساعت هفت صبح در پارکینگ‌های ضلع غربی مجموعه فردوس رضا، در گرمسار ساعت 6 و 30 دقیقه صبح در میدان مسجد جامع، در مهدی‌شهر: ساعت 7 صبح در حسینیه المهدی، در آرادان ساعت 7 و 45 دقیقه صبح در مسجد صاحب‌الزمان، در میامی: ساعت 7 صبح در مسجد جامع و در سرخه: ساعت 7 صبح در گلزار شهدای سرخه اقامه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: نماز عیدسعید فطر در بیارجمند ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در پارک شاهد مزار شهدای گمنام، بسطام ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در امامزاده محمد، شهمیرزاد ساعت 8 صبح در بلوار آیت‌الله مؤمنی، مصلی نماز جمعه، دیباج ساعت 8 صبح در مصلی و در مجن ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در فضای باز جنب امامزاده ابراهیم اقامه می‌شود.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان عنوان کرد: زمان و مکان برپایی نماز عید فطر در ایوانکی ساعت 8 صبح در میدان امام، کلاته خیج ساعت 7 و 30 دقیقه در حسینیه اعظم، درجزین ساعت 7 صبح در میدان شهدا، بلوار شهیدهمتیان، مدرسه حضرت مهدی، کلاته رودبار ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در میدان امام، مسجد جامع، رویان ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در گلزار شهدا و در کالپوش ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در مدرسه حضرت زینب(س) تعیین شده است.

 

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today