فارس/ سرپرست پلیس راه راهور خراسان شمالی گفت: از بیست‌ویکم تا بیست و پنجم اردیبهشت، ممنوعیت تردد خودروهای پلاک شخصی در معابر برون شهری استان اعمال خواهد شد.

سرهنگ محمدرضا قهرمان نژاد، سرپرست پلیس راه راهور خراسان شمالی اظهار کرد: محدودیت‌های تردد برای تعطیلات عید فطر بین‌شهری خواهد بود و در حال حاضر دوربین‌هایی که در ورودی شهرهای استان وجود دارد فعال‌شده است و پلاک‌های غیربومی را ثبت می‌کنند.
وی گفت: در ایام تعطیلات عید فطر برگه تردد قابل‌ قبول نخواهد بود و در ایستگاه‌هایی که پلیس مستقر است از ورود پلاک‌های غیربومی به استان جلوگیری خواهد شد.
سرپرست پلیس‌ راه راهور خراسان شمالی تصریح کرد: خودروها از محل کمربندی‌ها نیز اجازه تردد ندارند و از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت ممنوعیت تردد خودروهای پلاک شخصی در معابر برون‌شهری اعمال خواهد شد.
قهرمان‌نژاد در مورد جریمه‌های این ایام افزود: در شهرهای قرمز مبلغ یک‌میلیون تومان و در شهرهای نارنجی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه برای رانندگان متخلف ثبت می‌شود. 
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان وجود ندارد و امید است که مردم در تعطیلات عید فطر  مسافرت‌های خود را در شرایط کرونایی  به زمانی دیگر موکول کنند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today