ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۶۵ نفر رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان همدان اظهار کرد: ۳۵۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۴۰ هزار و ۴۷۲ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۶ هزار و ۴۰۲ نفر رسید.
وی گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳۰ مورد بود که ۱۳۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۳ بیمار وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۲۳، بهار ۹۰۴، تویسرکان ۹۶۲، رزن ۷۱۰، درگزین ۲۶۶، فامنین ۲۹۹ و کبودراهنگ ۹۶۳ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۹۳۸ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۱۴۴ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۱۰۶ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان اسدآباد در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.
 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today