صدا و سیما/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت پنج بیمار کرونایی دیگر تعداد جان باختگان این بیماری در استان بوشهر به ۱۰۹۴ نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان امروز(چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت) ۳۲۰ نفر است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۴ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی استان بستری شده‌اند که ابتلای ۳۹ نفر از آن‌ها به کرونا قطعی است.
کشمیری با اشاره به کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا، افزود: در زمان حاضر ۳۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که ۱۵ نفرشان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان با اشاره به فوت پنج بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته گفت: سه آقا با ۸۳، ۸۲ و ۶۴ سال سن با سابقه بیماری قلبی، فشارخون و دیابت و دو خانم با ۷۴ و ۶۲ سال سن با سابقه بیماری کلیوی، قلبی و دیابت امروز فوت کردند.
وی عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۱۰۰ بیمار باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۶۱ نفرشان کرونا مثبت بودند.
کشمیری عنوان کرد: تعداد مبتلایان شناسایی شده کرونا در استان تاکنون ۳۹ هزار و ۱۱۶ نفر و تعداد جان باختگان یک هزار و ۹۴ نفر بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه تعداد موارد ابتلا در استان رو به کاهش، ولی موارد فوتی همچنان بالا است، گفت: در روز‌های آینده با کم شدن موارد بستری، تعداد فوتی‌ها هم کاهش خواهد یافت.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar