صدا و سیما/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان، از وخامت حال ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا در این استان خبر داد.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اینکه مردم باید برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی باشند، اظهار کرد: تعداد موارد بیماری کرونا در استان در بخش سرپایی و بستری به ۲۶۱ مورد جدید رسیده است‌ افزود: از ابتدای شیوع کرونا، تعداد بیماران در بخش سرپایی به ۴۰ هزار و ۸۴۰ مورد رسید و موارد ابتلا در بخش بستری نیز به ۱۶ هزار و ۵۵۶ مورد افزایش یافته است. 
او از فوت هشت نفر در استان همدان، طی ۶ ساعت گذشته خبر داد و گفت: مجموع فوتی‌ها از ابتدای بیماری به دو هزار و ۷۶ مورد در استان رسیده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تعداد مراجعین سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا را طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۳۶ مورد اعلام کرد و ادامه داد: از این تعداد ۱۲۸ مورد در بخش عادی و ۱۱ نفر در بخش ICU بستری هستند.
طاهری در رابطه با آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌ها هم گفت: در شهرستان اسدآباد ۷۲۵ نفر، شهرستان بهار ۹۱۲ نفر، تویسرکان ۹۶۷ نفر، رزن ۷۱۸ نفر، درگزین ۲۶۷ نفر، فامنین ۲۹۹ نفر، کبودراهنگ ۹۷۲ نفر، ملایر ۲ هزار و ۹۷۰ نفر، نهاوند دو ‌هزار و ۱۵۹ نفر، همدان ۶ هزار و ۱۷۷ نفر و خارج از استان ۳۹۰ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان اسدآباد در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today