رکنا/ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه انفجار دستگاه شارژ کپسول اکسیژن در خیابان امام خمینی خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه انفجار دستگاه شارژ کپسول اکسیژن، اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۹ و ۲۱ دقیقه روز گذشته به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش شد که بلافاصله آتش نشانان راهی محل حادثه شدند.
وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه ۲۱ و ۱۰ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان برای امدادرسانی اقدام کردند، اضافه کرد: نیروهای آتش‌نشانی در کمترین زمان خود را به محل حادثه در خیابان امام خمینی بعد از بیمارستان امام حسین(ع) رساندند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: امکان تعمیر دستگاه وجود ندارد و هشت هزار لیتر اکسیژن باید به تدریج خارج شود و اطفائیه‌های آتش‌نشانی در محل مستقر هستند تا حادثه را به طور کامل مهار شود.
وی با اشاره به آمار مصدومان این حادثه، اضافه کرد: در این حادثه سه مرد مصدوم شدند و برای ادامه درمان تحویل نیروهای اورژانس شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today