باشگاه خبرنگاران/ مدیر بیمارستان شهید رجایی شیراز از ترخیص عروس حادثه دیده از بیمارستان در سانحه رانندگی دیشب خبر داد.

سید امیر رضا مصباحی، مدیر بیمارستان شهید رجایی شیراز درباره وضعیت عروس و داماد شیرازی که شب گذشته در سانحه رانندگی دچار آسیب شدید شدند، بیان داشت: عروس با شرایط جسمانی نسبتا خوب از بیمارستان مرخص شد.
او ادامه داد: داماد که به دلیل شدت ضربه‌ای که به سر و جمجمه او وارد شده همچنان در بخش آی سی یو بیمارستان با سطح هوشیاری پائین بستری است.
مصباحی ادامه داد: بیمارستان امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی به عنوان قطب ریفرال جنوب کشور و تنها مرکز ترومای جنوب، خدمات ارزنده‌ای را ماهیانه به بیش از ۲ هزار مصدوم استان فارس و استان‌های همجوار ارائه می‌دهد که بر اساس شواهد موجود، خدمات این مرکز بر اساس استاندارد‌های روز دنیا و با کیفیت بسیار مناسب ارائه می‌شود.
رییس بیمارستان شهید رجایی افزود: ماهیانه بیش از یک هزار عمل جراحی مختلف و پیچیده و بسیار حساس در این مرکز به انجام می‌رسد که با توجه به نوع مراجعان در سطح کشور و منطقه کم نظیر است.
گفتنی است شب گذشته یک دستگاه خودروی کمری حامل عروس و داماد جوان به علت نامعلوم با گاردریل حاشیه جاده دوکوهک گویم برخورد کرده و بر اثر این حادثه، زن و مرد جوان به شدت دچار مصدومیت شده و داخل خودرو گیر کرده بودند که با سرعت عمل تیم‌های امدادی آتش نشانی در کمترین زمان ممکن مصدومان از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online