تسنیم/ مدیرکل تعزیرات حکومتی ‌کردستان گفت: در طول سال گذشته به ۱۰ هزار و ۷۴ پرونده تخلفات رسیدگی و برای آنها حکم صادر کرده است.

سید نجیم حسینی، مدیرکل تعزیرات حکومتی ‌کردستان از رسیدگی به پرونده‌های قاچاق در استان خبر داد و اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان کردستان در طول سال گذشته به 10 هزار و 74 پرونده تخلفات رسیدگی و برای آنها حکم صادر کرده است.
وی ارزش پرونده‌های متشکله قاچاق در طول سال گذشته را حدود 2 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: از این تعداد پرونده دو هزار و 890 فقره مربوط به قاچاق، 293 پرونده مربوط به تخلفات بهداشتی و دارو و شش هزار و 891 فقره مربوط به کالا و خدمات بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ‌کردستان گفت: در حال حاضر 4 پرونده مربوط به قاچاق، 3 پرونده مربوط به تخلفات بهداشتی و دارو و 61 پرونده مربوط به  تخلفات کالا و خدمات در تعزیرات حکومتی کردستان در حال بررسی است که پس از بررسی‌ها، برابر قانون برای متخلفان حکم صادر خواهد شد.
حسینی از کشف 112 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از شش دستگاه کامیون در مرز باشماق مریوان خبر داد و بیان کرد: شرکت صادر کننده مواد نفتی به پرداخت بیش از 6 میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

 

 

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online