پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 134 تن نهاده دامی قاچاق به ارزشی بالغ بر 9 میلیارد ریال در شهرستان نظرآباد خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر عرضه انواع نهاده های دامی قاچاق از یک انبار در نظرآباد، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران در ابتدا با انجام تحقیقات میدانی ابتدا از صحت خبر اطمینان یافته و در ادامه پس از هماهنگی‌های قضایی در بازرسی از انبار مورد نظر 134 تن مواد اولیه دامی و خوراکی قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز ارزش کالای کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 9 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: کالای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
سردار محمدیان با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است از مردم خواست برای حمایت از تولیدات ملی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در این زمینه به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday